Nemexia Türkiye Destek Platformu l Evren 1-2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemexia Türkiye Destek Platformu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlKayıt OlGiriş yap

Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ

2 posters
YazarMesaj
qardiyaN
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
qardiyaN

Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ Empty
MesajKonu: Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ   Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:34 am

Irkını seç, Nemexia şanını koru.

Nemexia şanını korumak için yüzyıllar boyunca süregelen savaşlaryapılmıştır. Bu savaşlar sonrası, herkes olayları farklı açıdan görmekve başröl oynamak ister. Bu oyunda karşınıza çıkacak üç ırk –Konfederasyon, Tertetler ve Nokslar iyi eğitilmiş askerlere ve mükemmeldonatılmış gemilere sahipler. Tabi siz hangi ırkı seçeceğinize kendinizkarar veriyorsunuz. Etkileyici binalar tasarlayın, büyük askeriyegemileri inşa edin, gezegenleri kolonize edin, büyük İttifaklarda yeralın ve takımın ana hedefine ulaşın. Evrene hakimiyet kurmak için SIRASİZDE! Bakalım gerçekten Evren’i yönetebilecek misiniz?
https://nemexia.yetkin-forum.com
OrJinaLDeLi
Çaylak Üye
Çaylak Üye
OrJinaLDeLi

Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ Empty
MesajKonu: Geri: Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ   Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 12:11 am

güzel bir tanıtım tşkler

Nemexia / TANITIM BİLGİLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nemexia ve Biz
» Nemexia Arşiv
» Nemexia Bakıcılık
» Casusluk [Nemexia]
» Nemexia Savaş Sistemi